Ekskursija uz Mālpili

Radošākais un iedvesmas bagātākais veids kā noslēgt mācību gadu ĀMMS - doties izzinošā un pozitīvām emocijām bagātā ekskursijā.

Mākslas nodaļas 5., 6. un 7. kursa audzēkņi devās uz Mālpili, kur viesojās Mālpils Kultūras centrā, Mālpils Mūzikas un mākslas skolā un Skulmju dzimtas muzejā. Lai iedvesmotos plenēram, apmeklējām Alekseja Naumova krāšņo jaunāko darbu izstādi "Pasaules ainavas un Parīzes parki un dārzi". Viesojoties "Skulmju" mājās, apskatījām mākslinieku Oto un Martas Skulmes darbus, kā arī aktiera Valentīna Skulmes istabu ar rekvizītiem no viņa nozīmīgākajām lomām. Devāmies arī nelielā pastaigā pa Mergupes dabas taku, baudot Mālpils krāšņos dabas skatus.

Paldies mūsu mīļajai kolēģei Mārai Ārentei par šo skaisto dienu Mālpilī!

mālpils 01

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.