"Talants Latvijai"

15. maijā Rīgas Latviešu biedrības namā notika Konkursa - koncertcikla "Talants Latvijai" 30. sezonas fināls, kurā piedalījās 101 dalībnieks. Pūšaminstrumentālistus un sitaminstrumentālistus finālā vērtēja Andris Arnicāns, Gatis Evelons, Silva Krašauska - Krauze un Dzintra Knābe. Taustiņinstrumentālistus vērtēja Ventis Zilberts, Juris Kalnciems un Artūrs Noviks.

Priecājamies un lepojamies par Ādažu Mākslas un mūzikas skolas audzēkņu sasniegumiem finālā: I vieta 7. saksofona spēles klases audzēknei Paulai Ģērmanei (skolotāja Jeļena Kovaļenko - Bebriša, koncertmeistare Iveta Gudrā), Atzinības raksts un Skaņu mākslas fonda balva Par labāko latviešu komponista skaņdarba atskaņojumu 2. klavierspēles klases audzēknim Kārlim Mekšam (skolotāja Sanda Māgure).

Sirsnīgs paldies skolotājiem un vecākiem!

TALANTS 2 01

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.