Dārtas un Nadīnas panākumi

Jauno mūziķu un mākslinieku konkurss STĪGO, RADI BOLDERĀJĀ, ko organizē Bolderājas Mūzikas un mākslas skola, ik gadu veicina Latvijas mūzikas un mākslas skolu mijiedarbību, paplašina mūzikas skolu vijoles, alta, čella spēles audzēkņu mākslinieciskās izpausmes, rosina interesi par Latvijas mūsdienu komponistu mūziku.
Katru gadu tiek uzrunāts kāds Latvijas komponists radīt skaņdarbus stīgu instrumentiem speciāli šim konkursam. Šogad tas ir Georgs Pelēcis. Jaunie mūziķi izpildīja Georga Pelēča jaundarbu un vienu skaņdarbu pēc izvēles.
Ādažu Mākslas un mūzikas skolu pārstāvēja 6. vijoles klases audzēkne DĀRTA JEMEĻJANOVA, skolotāja Santa Kalniņa un 7. čella klases audzēkne NADĪNA RŪDA, skolotāja Estere Lūsis-Grīnberga. 
Savā grupā gan Dārta, gan Nadīna ieguva godalgoto III vietu. Apsveicam!
Liels paldies pedagogiem un vecākiem!
 
DN
Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.