GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS REZULTĀTI

Noslēdzies ikgadējais Ādažu Mākslas un mūzikas skolas organizētais VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSS “GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS”. Šī gada tēma – “DZĪVAIS ŪDENS” lika mums ielūkoties Gaujas dziļumos, tajā saskatot mazākas vai lielākas dzīvotnes. Šogad ir rekordliels dalībnieku skaits, kopsummā tika iesūtīti 655 darbi no 85 Latvijas skolām! Esam patiesi pateicīgi, par skolu lielo atsaucību!

Paldies sakām māksliniekam Rolandam Krišjānim, par dalību darbu izvērtēšanā!

Darbi tika vērtēti dalot trīs lielās grupās un četrās vecuma apakšgrupās – Vispārizglītojošās skolas, Mākslas skolas un Datorgrafikas darbi. Ņemot vērā lielo dalībnieku skaitu, šogad žūrija ir piešķīrusi vairākas pirmās, otrās un trešās vietas. Kopsummā ir godalgoti 90 bērnu darbi. Par dalībnieku apbalvošanu informācija sekos skolas mājas lapā www.adazumms.lv

gma rezultāti horiz 01

Kalendārs

Saziņas kontaktforma

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.