Ādažu Mākslas un mūzikas skola iegūst nomināciju - gada veiksmīgākā skola Latvijas novados

Ādažu Mākslas un mūzikas skolas Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles nodaļas audzēkņi un pedagogi sasniedz izcilus panākumus XXV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu konkursā un iegūst  augstāko novērtējumu novados – 2020. gada veiksmīgākā skola Latvijas novados

1.martā Latvijas Universitātes Lielajā aulā notika konkursa noslēguma koncerts “Bravo Bravissimo” Koncerta pirmajā daļā tika atskaņoti konkursa obligātie skaņdarbi. Solo atskaņoja mūsu skolas audzēkņi, pirmo vietu ieguvēji: Jānis Deniņš (trompete), Paula Ģērmane (baritona saksofons), Ede Mona Kraukle (alta saksofons) kopā ar Latvijas Universitātes pūtēju orķestri. Katrīna Kapitonova (alta saksofons) atskaņoja konkursa izvēles skaņdarbu, koncertmeistare Iveta Gudrā. 

Koncerta otrā daļa – apbalvošanas ceremonija sākas ar aizkustinošu melodiju no kinofilmas “Dvēseļu putenis” kuru atskaņo laureātu  orķestris. Ādažu Mākslas un mūzikas skolas pirmo vietu ieguvējiem pievienojas flautistes Estere Velta Stepanova, Paula Līna Ančupāne pie bungām Andris Upītis. Skolotājas Jeļenas Kovaļenko – Bebrišas vadībā uzstājas konkursa  laureātu saksofonistu ansamblis. 

Ar gavilēm tiek sumināti un sveikti konkursa laureāti: 1.vietu ieguvēji Ede Mona Kraukle, Paula Ģērmane, Katrīna Kapitonova, Jānis Deniņš, 2.vietas ieguvēja Elza Prokofjeva, 3.vietas ieguvējas Estere Velta Stepanova un Paula Līna Ančupāne no Ādažu Mākslas un mūzikas skolas.  Skolotājs Aivars Osītis iegūst diplomu par trompetes skolas spožumu un izcilu veikumu konkursā. Mūsu koncertmeistare Iveta Gudrā tiek apbalvota par mākslinieciski augstvērtīgu un profesionālu sniegumu konkursā un iegūst nomināciju 2020. gada konkursa koncertmeistars Latvijas novados. Skolotāja Jeļena Kovaļenko -Bebriša iegūst apbalvojumu par saksofona skolas spožumu un izcilu veikumu konkursā un nomināciju 2020. gada konkursa skolotājs Latvijas novados. Konkursā tradicionāli tiek izvirzīta un nominēta labākā skola Rīgā un labākā skola Latvijas novados.  Sveicam Ādažu Mākslas un mūzikas skolu ar iegūto nomināciju visas Latvijas novadu skolu vidū. 

Bravo – Bravissimo!

BravoBkop

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.