Talants Latvijai

2022. gada 10. aprīlī Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē norisinājās konkurss – koncertcikls Talants Latvijai, kurā piedalījās Ādažu Mākslas un mūzikas skolas audzēkņi – Annija Kļaviņa, Anqi Wu, Nadīna Rūda, Paula Ģērmane, Kārlis Mekšs, Jānis Deniņš, Arvils Grīntāls un Jurģis Jemeļjanovs.   

Konkurss Talants Latvijai norisinās katru gadu un tajā piedalās mūzikas skolas no visas Latvijas. Katra skola sniedz koncertu, kuru vērtē žūrija, kas izvirza labākos dalībniekus konkursa finālam. 

Sirsnīgi sveicam Paulu Ģērmani, Kārli Mekšu, Arvili Grīntālu un Jāni Deniņu, un vēlam veiksmi un panākumus konkursa finālā 15. maijā! 

Paldies Sandai Māgurei, Jeļenai Kovaļeko-Bebrišai, Martai Markevičai-Blažēvičai, Rutai Cīrulei, Esterei Lūsis-Grīnbergai un Aivaram Osītim par audzēkņu sagatavošanu konkursam-koncertam. Paldies Ivetai un Zanei Gudrajām par skaistu saspēli ar audzēkņiem. 

Pateicamies audzēkņu vecākiem par atbalstu! 

talants 01

Kalendārs

Saziņas kontaktforma

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.