Talants Latvijai

ĀMMS 6.flautas klases audzēkne Elza Prokofjeva piedalās konkursa-koncertcikla “Talants Latvijai” 30.sezonas atklāšanas koncertā.

12.decembrī Rīgas Latviešu Biedrības nama Lielajā zālē norisinājās konkursa-koncertcikla “Talants Latvijai” 30.sezonas atklāšanas koncerts “Nova Verba”, kurā piedalīties tika aicināti iepriekšējo gadu pirmo vietu ieguvēji. Īpašs prieks, ka uzrunāta tika arī mūsu mākslas un mūzikas skolas audzēkne, flautiste, Elza Prokofjeva, kura koncertā atskaņoja Jāņa Mediņa “Rapsodiju”. Šis koncerts ir ļoti īpašs, jo pēdējo reizi publiski uzstājāmies pirms gandrīz 2 gadiem.  Koncerta noslēgumā jaunajiem māksliniekiem bija iespēja dzirdēt profesionāļus – koncerta īpašos viesus Xylem Trio. Paldies konkursa producentam un mākslinieciskajam vadītājam Normundam Dreģim par uzaicinājumu, Elzas koncertmeistarei un mammai Agnesei Prokofjevai, kā arī skolotājai Martai Markevičai-Blažēvičai par ieguldīto darbu koncertprogrammas sagatavošanā.

2.vieta bilde

 

Kalendārs

Saziņas kontaktforma

Šī vietne izmanto sīkdatnes
Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dažas no tām ir būtiskas vietnes darbībai, savukārt citas palīdz mums uzlabot šo vietni un lietotāja pieredzi (izsekošanas sīkdatnes). Jūs pats varat izlemt, vai atļaut sīkfailus vai nē. Lūdzu, ņemiet vērā: ja jūs tos noraidīsit, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas.