GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS

 

Godinot mūsu skolas izveidotājas un ilggadējās direktores Ingas Patmalnikas piemiņu, Ādažu Mākslas un mūzikas skola, sadarbībā ar Ādažu novada domi rīko vizuālās mākslas darbu konkursu ,,GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS “.

Konkursā aicināti piedalīties Vidzemes un īpaši Gaujas krastos esošo novadu un pilsētu profesionālās ievirzes Mākslas skolu audzēkņi.

 

REZULTĀTI

JAUNĀKĀ GRUPA ( 6- 10 gadi )

1. vieta- LĪVA SPRINCE – Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un Mākslas skola.

2. vieta- MIĶELIS ROSTOKS – Siguldas Mākslu skola ,, Baltais flīģelis “

2. vieta- ALISE MEKŠA – Ādažu Mākslas un mūzikas skola.

2.vieta – NIKOLA ĻITVINOVA  - Ādažu Mākslas un mūzikas skola.

3.vieta – ALEKSIS PAŠKAUSKIS  - Lazdiņas privātā pamatskola ‘’Punktiņš’’, mākslas studija

3.vieta- MEGIJA SAVICKA - Ādažu Mākslas un mūzikas skola

ATZINĪBAS

ANNIJA FELDMANE – Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola.

ALISE BRŪZĪTE – Jelgavas novada mākslas un mūzikas skola.

BENJAMINS BERJOZA – Mūzikas un mākslas pamatskola UNIVERSUM

KRISTA ARBIDĀNE – Gaujienas Mūzikas un mākslas skola

 

 

PATEICĪBAS

Siguldas Mākslu skola ,, Baltais flīģelis “

LAURAI ROSTOKAI

Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un Mākslas skola

MĀRA ALENA

Jelgavas novada mākslas un mūzikas skola.

KRISTA LEVICA

Ādažu Mākslas un mūzikas skola.

BARBARA ILTNERE

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

DIĀNA MEŽECKA

Mūzikas un mākslas pamatskola UNIVERSUM

ZANE BĒRZIŅA

Gaujienas Mūzikas un mākslas skola

DACE LAZDIŅA

Lazdiņas privātā pamatskola ‘’Punktiņš’’, mākslas studija

ANDRA KURGA

Gaujienas Mūzikas un mākslas skola

DACE LAZDIŅA

VIDĒJĀ GRUPA ( 11- 13 gadi )

1. vieta- LUIZE SKALBE – Vecpiebalgas vidusskola

1. vieta- ELZA PLAUDE – Ādažu Mākslas un mūzikas skola

2. vieta- ELIZABETE ROSTOKA – Ādažu Mākslas un mūzikas skola

3.vieta – KAIVA BANKA - Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

 3. vieta- ALENS RODRIGO LAGZDIŅŠ - Ādažu Mākslas un mūzikas skola

ATZINĪBAS

NILS BORODINS - Ādažu Mākslas un mūzikas skola

IEVA STUCKA - Ādažu Mākslas un mūzikas skola

PATEICĪBAS

Vecpiebalgas vidusskola

VITA MIĶELSONE

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

AGNESE AUGSTKALNA

Berģu mūzikas un mākslas pamatskola

RAMONA PĒKŠĒNA

VECĀKĀ GRUPA ( 14- 16 gadi )

1. vieta - KLĀVS PLAUDIS – Ādažu vidusskola

2.vieta – RONJA BODNIECE – Gaujienas mūzikas un mākslas skola.

2. vieta- MĀRIS DĀVIS VAIVADS – Ādažu Mākslas un mūzikas skola

3.vieta – JĀNIS OTO VEISMANIS – Ādažu Mākslas un mūzikas skola

3.vieta – DACE DUKA – Ādažu Mākslas un mūzikas skola

ATZINĪBAS

PATRĪCIJA LIEPIŅA – Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola

ANNIKA TILGASE – Ādažu Mākslas un mūzikas skola.

PATEICĪBAS

Ādažu vidusskola

DACE MATISONE

Gaujienas mūzikas un mākslas skola

MĀRA KĀRKLIŅA

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

IVETA BIRZGALE

VERONIKA PLAUDE

Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola

IVETA LAURE

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola