APKOPOTI 2. VIZUĀLĀS MĀKSLAS KONKURSA "GAUJAS MOZAĪKA ĀDAŽOS" REZULTĀTI

JAUNĀKĀ GRUPA ( 6- 10 gadi )

1. vieta- LAIMA REĶE - Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

2. vieta- JĒKABS BREIDE - Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

2. vieta- MILĀNA KARASJOVA - Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola

2. vieta- LĀSMA VAIROGA - Ādažu Mākslas un mūzikas skola

2. vieta- MADARA GRENDE - Ādažu Mākslas un mūzikas skola

3. vieta- ELZA KRIEVA - Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

3. vieta- SOFIJA CIMDIŅA - Salaspils Mūzikas un mākslas skola

3. vieta- JUSTĪNE OZOLIŅA - Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"

3. vieta- LORETA ARHIPOVA - Krimuldas Mūzikas un mākslas skola

3. vieta- SOFIJA SOKOLOVA - Staiceles Mūzikas un mākslas skola 

ATZINĪBAS

Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"

ALĪNA DĀBOLIŅA, GABRIELA NIEDINGA, ALISE LĀCE, KATRĪNE KAUPE

Gaujienas Mūzikas un mākslas skola

EGIJA AUZIŅA

Carnikavas Mūzikas un mākslas skola

IEVA MADARA PIKURE, AMANDA REMESE

Cēsu pilsētas Mākslas skola

LORETA LOČMELE

Smiltenes Mākslas un mūzikas skola

MATĪSS PRIEDIŅŠ

Jūrmalas Mākslas skola

AĻONA NOVIKA

 Mālpils Mūzikas un mākslas skola

GATIS RAIVO ŠULCS

Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola

ANCE BARANE

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

EMĪLIJA TERENTJEVA, MARTA SIBILLA SĀRMIŅA, KATE RUGAINE

SIBILLA ŠILEIKO

PATEICĪBAS

Siguldas Mākslu skola "Baltais flīģelis"

MĀRA MISIŅA

Carnikavas Mūzikas un mākslas skola

NATĀLIJA EGIJA GARĀ

Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

ALISE SKRODERE

Kārsavas Mūzikas un mākslas skola

INDRA ŽOGOTA, DAINIS TROIŅIKOVS

Gulbenes Mākslas skola

AMANDA ZIEMELE

Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola

DAGMĀRA KAMOLIŅA

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

BRITNIJA BRAKOVSKA

VIDĒJĀ GRUPA ( 11- 13 gadi )

1. vieta- ELVITA OZOLA - Salaspils Mūzikas un mākslas skola

2. vieta- GINTERS POGA - Carnikavas Mūzikas un mākslas skola

2. vieta- ELZA ESTERE VOROŅUKA - Mālpils Mūzikas un mākslas skola

3. vieta- SINDIJA RAUPA - Mālpils Mūzikas un mākslas skola

3. vieta- ALISE TILTIŅA - Staiceles Mūzikas un mākslas skola

3. vieta- PATRĪCIJA DREIBLATE - Ērgļu Mākslas un mūzikas skola

3. vieta- AMANDA EGLĪTE - Cēsu pilsētas Mākslas skola

3. vieta- LAURA BĒRZIŅA - Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola

ATZINĪBAS

Carnikavas Mūzikas un mākslas skola

AMANDA REMESE

Cēsu pilsētas Mākslas skola

VIKTORIJA ROMANOVA, LUĪZE KALNIŅA

Jūrmalas Mākslas skola

VALĒRIJA ČERNOVA, LEO ŽUKOVSKIS

Gulbenes Mākslas skola

EVA EGLE

Staiceles Mūzikas un mākslas skola

KRISTA BRENTE, EVITA TREILIŅA

Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola

ELĪNA ĻEBEDEVA

Ādažu Mākslas un mūzikas skola

PETRA SPICKUS, MARTA MERKULOVA, JĀNIS OTO VEISMANIS, GUSTAVS PĒCIS

PATEICĪBAS

Cēsu pilsētas Mākslas skola

ELZA UNGURE

Ērgļu Mākslas un mūzikas skola

BRENDA BRIŅĶE-BALODE

Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola

KATE ESTERE KĻAVIŅA

Jūrmalas Mākslas skola

SOFIJA TITIŠA

Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola

JANA KRUGLOVA

VECĀKĀ GRUPA ( 14- 16 gadi )

1. vieta- ILZE BALODE - Amatas novada Mūzikas un mākslas skola

2. vieta- ANASTASIJA FIĻIPOVA - Mālpils Mūzikas un mākslas skola

ABSOLVENTU ŽŪRIJAS ATZINĪBAS

JAUNĀKĀ GRUPA

GATIS RAIVO ŠULCS- Mālpils Mūzikas un mākslas skola

RAMONA BALAŅENKOVA- Inčukalna novada Mūzikas un mākslas skola

LĪGA GRAVA-Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skola

AGNETE ESMERALDA LAUCE- Gaujienas Mūzikas un mākslas skola

VIDĒJĀ GRUPA

AMANDA EGLĪTE- Cēsu pilsētas Mākslas skola

ANCE KALNIETE- Amatas novada Mūzikas un mākslas skola

EVITA TREILIŅA- Staiceles Mūzikas un mākslas skola

ELZA ESTERE VOROŅUKA- Mālpils Mūzikas un mākslas skola

VALĒRIJA ČERNOVA-Jūrmalas Mākslas skola

MARTA BABUŠKINA-Jūrmalas Mākslas skola

VECĀKĀ GRUPA

MEGIJA ELĪZA LŪKINA- Staiceles Mūzikas un mākslas skola

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola