Ādažu Mākslas un mūzikas skolas pūšaminstrumentspēles un sitaminstrumentspēles audzēkņi veiksmīgi startējuši XXIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā.

Elza Prokofjeva, Marta Ceriņa, Paula Līna Ančupāne, Estere Velta Stepanova, Paula Ģērmane, Ede Mona Kraukle un Jānis Deniņš no 26. līdz 28.janvārim, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā piedalījās konkursā, kurā pavisam kopā bija 182 dalībnieki no 55 mūzikas skolām. Saskaņā ar konkursa nolikumu katrā instrumentu grupā bija jāatskaņo viens obligātais skaņdarbs un viens izvēles skaņdarbs. Šis konkurss notiek katru gadu janvāra beigās, tas ir kā izaicinājums dalībniekiem jo apgūt un atskaņot obligāto skaņdarbu spēj retais. Savukārt ne mazāks izaicinājums ir tas, ka šajā konkursā netiek ievērotas vecuma grupas, neatkarīgi no klases kurā audzēknis mācās, visi dalībnieki startē vienā grupā.

            Lepojamies ar mūsu audzēkņu panākumiem:

 

Pikolo flauta

Elza Prokofjeva 2.vieta (1.vieta netika piešķirta)

Marta Ceriņa Diploms

 

Flauta

Paula Līna Ančupāne 3.vieta

 

Trompete

Jānis Deniņš 2.vieta (1.vieta netika piešķirta)

Paldies skolotājiem : Martai Markevičai, Ilvijai Bensonei, Vitai Zemturei, Jeļenai Kovaļenko – Bebrišai, Didzim Bebrišam un Aivaram Osītim, kā arī koncertmeistarēm Zanei Gudrajai, Ivetai Gudrajai un Agnesei Prokofjevai.

IMG 20180201 WA0000

sax

 

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola