Flautistu vasara

Ādažu Mākslas un mūzikas skolas flautisti vasaras brīvlaikā nedēļu no 9. līdz15. jūlijam pavadīja kopā ar savām skolotājām Vitu Zemturi un Martu Markeviču. Dzīvojām Rojā – Kurzemes jūrmalām un piedzīvoja visu, kas nometnei pienākas: ikdienas vingrināšanos, ballītes, sporta spēles un laisku atpūtu pludmalē. Nometnes tēma “viss par, ap un pie jūras”, katru dienu flautisti iedziļinājās atšķirīgā tēmā, kas saistīta ar jūru, bet lielākais uzdevums bija atrast, saprast un interpretēt īpaši flautas spēles iespējās latviešu tautas dziesmas par jūru. 

Pirmdien visi ienira fantastikas pasaulē “Nāriņu šovā”, otrdienā apmeklēja Rojas muzeju, izzināja piejūras ciemata vēsturi, trešdien devās ar jahtu jūrā, vakarā pikniks pie vietējiem iedzīvotājiem, ceturtdien  – “Nakts trasīte”, lāpu gājiens pusnaktī, piektdien, noslēguma ballītē, jautrības bez gala spēlē “Dullais desmitnieks”. Nedēļas kulminācija - svētku koncerts. Bērni bija izveidojuši jūras ainavas no dabas materiāliem, atrastiem pie jūras. Un, protams, fantastiskais noslēguma koncerts, apbalvošanas ceremonija un svētku torte ar jautrā kolektīva fotogrāfiju.

Paldies par atbalstu Ādažu Domei, Ādažu Mākslas un mūzikas skolai un vecākiem. Tā bija iespaidiem bagāta nedēļa, kas ceram iedvesmos ikvienu tās dalībnieku turpmākajā mūzikas gaitās. Lai radošs jaunais mācību gads!

 

20689899 1603054763101480 1276831205581608990 o

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola