Nometne "Dejo un Čello"

Ādažu Mākslas un mūzikas skolas pastāvēšanas vēsturē pirmo reizi tika aizvadīta nometne ar nosaukumu “Dejo un Čello”, kur satikās divas programmas vienkopus. Mūzikā un dejā vienojās gan čella, gan dejas audzēkņi. Un tie audzēkņi, kuri vēlējās savu talantu iemēģināt arī vokāli, to varēja darīt kopā ar šīs jomas pārzinātāju.

Nedēļa pavadīta gan cītīgā darba procesā, gan izzinošās un aizraujošās izklaidēs. Tika radīts, veidots, krāsots, dejots, spēlēts, dziedāts. Tika sajusts, redzēts, dzirdēts, saprasts. Dejotājiem bija iespēja piedalīties meistarklasē kopā ar talantīgu tautas deju lietpratēju, kurš savas prasmes demonstrēja, lai bērni gūtu motivāciju turpmākajam darbam. Čella skolotājai Esterei, deju skolotājai Kristīnei, stepa skolotājam Mārim, dziedāšanas skolotājai Danielai – mīļš, sirsnīgs un patiess PALDIES par ieguldīto darbu! Skolotāju centieni ar brīnišķīgi talantīgo bērnu priekšnesumiem  tika demonstrēti noslēguma koncertā, kurš raisīja fantastiskas emocijas gan pašos skolotājos, gan audzēkņos, gan arī vecākos. Ļoti novērtējam vecāku atbalstu, paldies!

Noslēguma koncertā dejotāji savus priekšnesumus izrādīja ar jaunajiem skatuves tērpiem, kuri tika radīti Ādažu novada domes atbalsta konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” ietvaros. ĀMMS vecāku un skolotāju sadarbības rezultātā, 12 dejotāji tika pie baleta tipa svārciņiem, kas nesa lielu prieku mazajiem dejotājiem, vizuālu baudījumu skatītājiem, kā arī iezīmēja sākumu lieliem mērķiem.

Sirsnīgi pateicamies arī naktsmītnes devējiem – Cēsu 2. pamatskolai. Jutāmies gaidīti un mājīgi, paldies!

Attachment10

 

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola