Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas panākumi

No 23.līdz 26. janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā notika XXV Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss, kas šogad bija veltīts Ludviga van Bēthovena 250 jubilejai. Ar izciliem sasniegumiem iepriecinājuši Ādažu Mākslas un Mūzikas skolas audzēkņi, kuri atskaņoja obligāto L. van Bēthovena skaņdarbu un brīvas izvēles skaņdarbu. Konkursā piedalījās 9 ĀMMS audzēkņi.

1.vietu Trompešu grupā ar 94 punktiem 23 trompešu konkurencē ieguva pedagoga Aivara Osīša 5.klases audzēknis Jānis Deniņš, koncertmeistare Iveta Gudrā.

1.vietu Alta Saksofona grupā ieguva pedagoģes Jeļenas Kovaļenko Bebrišas audzēknes- Ede Mona Kraukle ar 94 punktiem un Katrīna Kapitonova ar 92.5 punktiem, koncertmeistare Iveta Gudrā.

1.vietu  Baritona saksofonu grupā ar 90 punktiem izcīnija Paula Ģērmane, koncertmeistare Iveta Gudrā. 

3.vietu Soprāna saksofonu grupā ar 84 punktiem ieguva Katrīna Kapitonova, koncertmeistare Iveta Gudrā.

Paldies par piedalīšanos soprāna saksofonu grupā arī Bruno Brolišam.

2.vietu Piccolo flautas grupā ar 84.5 punktiem ieguva pedagoģes Vitas Zemtures audzēkne Elza Prokofjeva, koncertmeistare Agnese Prokofjeva.

Flautu grupā 3.vietu ieguva pedagoģes Vitas Zemtures audzēknes- Estere Velta Stepānova ar 84.5 punktiem un Paula Līna Ančupāne ar 84 punktiem, koncertmeistare Iveta Gudrā. Flautu grupā audzēkne Elza Prokofjeva ar 82 punktiem ieguva Diplomu. Jāpiemin, ka flautu grupā pirmā vieta vispār netika piešķirta.

Sitaminstrumentu grupā Diplomu ieguva pedagoga Raimonda Kalniņa 7.klases audzēknis Andris Jēkabs Upītis, koncertmeistars Kaspars Bumbišs.

1.vietu laureāti - Jānis Deniņš, Ede Mona Kraukle, Paula Ģērmane - spēlēs konkursa obligāto skaņdarbu solo ar orķestri Konkursa noslēguma Koncertā “BRAVO BRAVISSIMO” un Laureātu Apbalvošanā Latvijas Universitātes Lielajā Aulā 2020.gada 1.martā.

Sirsnīgs paldies visiem ĀMMS audzēkņiem, pedagogiem un koncertmeistariem kuri ieguldījuši darbu sagatavojot mūsu audzēkņus konkursam, kā arī audzēkņu vecākiem par lielo atbalstu.

IMG 20200127 WA0003

Kalendārs

© 2016 Ādažu Mākslas un mūzikas skola